O nás


Jsme malé studio na Praze 4, které se specializuje na kvalitní kadeřnické služby a manikúru za rozumné ceny. Naše práce nás baví a Vy se proto můžete spolehnout na milou atmosféru a příjemné prostředí. Z každého zákazníka i zákaznice, kteří se k nám vrátí, máme velikou radost. Uděláme proto maximum i pro vaši spokojenost.


 

Proč si vybrat právě nás?

Příjemné prostředí

Praxe, šikovné ruce a sposuty nápadů

Rozumné ceny a slevy pro stálé zákazníky

Používáme jen kvalitní a nezávadné přípravky


 

Manikúra


I Vy můžete mít krásné a zdravé nehty, a to i v případě že vám je příroda zrovna nenadělila. Naše šikovná manikérka Zuzana Žišková se specializuje na gelové nehty a nehtová modeláž z jejích rukou vypadá vždy velmi přirozeně. Nehtíky jsou jako pravé. Vždy vám poradí, jaké ošetření se pro vás (podle stavu vašich nehtů) nejvíce hodí. Ráda vám také vysvětlí, jak můžete o své ruce pečovat sami doma.

V naší nabídce najdete: nehtovou modeláž, potažení nehtů BIO gelem, klasickou mokrou i suchou manikúru pro dámy i pány, p-shine, parafínové zábaly na ruce i peeling. Podrobnosti o jednotlivých ošetřeních a způsobu objednání uvádíme v sekci: manikúra.


 

Kadeřnictví


 

V kadeřnictví vás přivítá Martina Kaftanová, která dlouholetou kadeřnickou praxi. Martina již svoji stálou klientelu vracejících se zákaznic i zákazníků, a to i těch dětských. Ráda ale předvede svoji šikovnost i vám.

Využít můžete následující kadeřnické služby: stříhání, barvení, melíry, česání společenských a svatebních účesů. Dále provádíme: barvení obočí a řas a trvalou na řasy. Podrobné informace o kadeřnictví najdete v samostatné sekci.